пʼятницю, 28 липня 2017 р.

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ


   До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у бібліотеці-філії №3 Нововолинської ЦБС відбулася бесіда «Протидія торгівлі людьми».
Спільний захід з Нововолинським центром зайнятості організовано з метою забезпечення всебічної, своєчасної, доступної та достовірної інформації стосовно існування і розповсюдження проблеми торгівлі людьми в Україні та за кордоном, основних причин потрапляння людини до ситуації торгівлі людьми, ознак небезпеки, ризикової поведінки та способів уникнення таких ситуацій.
Захід розпочала Лариса Боратинець, завідувач бібліотеки, яка зазначила, що торгівля людьми є однією з головних проблем в Європі, а чисельність жертв даного явища щороку збільшується. В продовження теми провідний фахівець з профорієнтації Нововолинського міського центру зайнятості Оксана Самолюк, ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», зазначила про можливі ризики нелегального працевлаштування за кордоном.
Корисними стали поради як запобігти рабству та до кого звернутися за порадою та допомогою в Україні та за її межами. На завершення заходу фахівець надала інформацію про стан місцевого ринку праці та переваги легального працевлаштування в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар